Alegeri academice

Prezentare generală Programe studii/Planuri Conducerea facultăţii Departamente Baza materială Cercetare Conducere doctorat Relaţii internaţionale Conferinţe Publicaţii Informaţii profesori Informaţii studenţi Noutăţi Admitere Alegeri academice Concurs posturi S.S.M. & P.S.I.

 

ALEGERI PARTIALE 2017-2018 in Depertamentul de INGINERIA MEDIULUI

 

Candidaturi pentru funcţia de Director departament

Brejea Radu Petru Candidatură CV Plan managerial
Costea Adriana Monica Candidatură CV Plan managerial
Laslo Vasile Candidatură CV Plan managerial

 

 

CANDIDATURI

alegeri academice 2015/2016

Metodologia pentru organizarea şi desfăşurarea alegerilor academice 2015/2016

Candidaturi pentru funcţia de Decan

Chereji Ioan Candidatură CV Plan managerial

 

Alegeri pentru funcţia de Rector al Universităţii din Oradea în mandatul 2016 - 2020

Lista cadrelor didactice şi de cercetare cu drept de vot la alegerile programate în data de 19.04.2016

Listă studenţilor cu drept de vot la alegerile programate în data de 19.04.2016

 

Membru în Senatul Universităţíi

Cadre didactice

ELIGIBIL

Bodog Marinela Florica Candidatură CV

ELIGIBIL

Brejea Radu Petru Candidatură CV

REZERVA

Costea Adriana Monica Candidatură CV

REZERVA

Donca Gheorghe Candidatură CV

REZERVA

Iancu Carmen Violeta Candidatură CV

ELIGIBIL

Mintas Olimpia Smaranda Candidatură CV

REZERVA

Morna Anamaria Aurelia Candidatură CV

REZERVA

Popovici Diana Candidatură CV

ELIGIBIL

Sabau Nicu Cornel Candidatură CV

ELIGIBIL

Vicas Simona Ioana Candidatură CV

REZERVA

Vuscan Adrian Nicolae Candidatură CV

 

 

Precizari pentru alegerea studentilor in Senatul Universitar

Studenţi

Departamentul de Agricultură şi Horticultură

Butişcă Andrei Marius Candidatură CV
Farkas Gergo Sandor Candidatură CV
Mirăuţă Bogdan Ştefan Candidatură CV

 

Departamentul de Ingineria Mediului

Coman Ruben Teodor Candidatură CV

 

Departamentul de Ingineriea Produselor Alimentare

Aga Raluca Denisa Candidatură CV
Toderici Delia Diana Candidatură CV

 

Departamentul de Silvicultură şi Inginerie forestieră

Budău Amaos Candidatură CV
Fitero Natalia Candidatură CV

 

Departamentul de Zootehnie şi Agroturism

 

Membru în Consiliul facultăţii

Proces Verbal Rezultate Alegeri pentru Consiliul Facultatii Cadre Didactice Tur II

Proces Verbal Rezultate Alegeri pentru Consiliul Facultatii Cadre Didactice

Proces Verbal Rezultate Alegeri pentru Consiliul Facultatii Studenti

 

Cadre didactice

Departamentul de Agricultură şi Horticultură

ELIGIBIL

52 voturi

Donca Gheorghe Candidatură CV

REZERVA

45 voturi

Stanciu Alina Stefania Candidatură CV

 

Departamentul de Ingineria Mediului

ELIGIBIL

56 voturi

Sabău Nicu Cornel Candidatură CV

REZERVA

49 voturi

Curilă Mircea Candidatură CV

 

Departamentul de Ingineriea Produselor Alimentare

ELIGIBIL

97 voturi

Brata Anca Monica Candidatură CV

ELIGIBIL

93 voturi

Morna Anamaria Aurelia Candidatură CV

 

Departamentul de Silvicultură şi Inginerie forestieră

ELIGIBIL

77 voturi

Cheregi Gabriel Remus Candidatură CV

ELIGIBIL

68 voturi

Timofte Adrian Ioan Candidatură CV

REZERVA

31 voturi

Moţiu Petrică Tudor Candidatură CV

REZERVA

25 voturi

Chebeleu Mircea Candidatură CV

 

Departamentul de Zootehnie şi Agroturism

ELIGIBIL

79 voturi

Marele Daniela Camelia Candidatură CV

ELIGIBIL

50 voturi

Dudaş Anca Iulia Candidatură CV

REZERVA

47 voturi

Popovici Diana Candidatură CV

REZERVA

30 voturi

Dodu Monica Angelica Candidatură CV

 

Studenţi

Departamentul de Agricultură şi Horticultură

TITULAR

107 voturi

Butişcă Andrei Marius Candidatură CV

REZERVA

35 voturi

Farkas Gergo Sandor Candidatură CV

 

Departamentul de Ingineria Mediului

TITULAR

77 voturi

Dume Adrian Alexandru Candidatură CV

REZERVA

62 voturi

Faur Vlad Ionuţ Candidatură CV

 

Departamentul de Ingineriea Produselor Alimentare

TITULAR

42 voturi

Chipurici Marius Edmond Candidatură CV

REZERVA

29 voturi

Cîndea Violeta Mariana Candidatură CV

REZERVA

29 voturi

Toderici Delia Diana Candidatură CV

REZERVA

19  voturi

Bronţ Mădălina Loredana Candidatură CV

REZERVA

10 voturi

Coman Cristina Rodica Candidatură CV

 

Departamentul de Silvicultură şi Inginerie forestieră

TITULAR

84 voturi

Budău Amos Candidatură CV

TITULAR

68 voturi

Hojda Maria Candidatură CV

REZERVA

33 voturi

Drăghici Bogdan Candidatură CV

REZERVA

28 voturi

Crinu Sophia Candidatură CV

REZERVA

27 voturi

Cireap Florin Candidatură CV

REZERVA

13 voturi

Coroi Ioan Candidatură CV

 

Departamentul de Zootehnie şi Agroturism

TITULAR

56 voturi

Roman Roxana Maria Candidatură CV

REZERVA

47 voturi

Gug Larisa Ioana Candidatură CV

REZERVA

33 voturi

Tătar Mădălina Candidatură CV

 

Director departament

Lista candidaturi 2015-2016

Departamentul de Agricultură şi Horticultură

Bandici Gheorghe Emil Candidatură CV Plan managerial

 

Departamentul de Ingineria Mediului

Domuţa Cornel Candidatură CV Plan managerial

 

Departamentul de Ingineriea Produselor Alimentare

Sarca Gheorghe Candidatură CV Plan managerial
Timar Adrian Vasile Candidatură CV Plan managerial

 

Departamentul de Silvicultură şi Inginerie forestieră

Vlad Ioan Candidatură CV Plan managerial

 

Departamentul de Zootehnie şi Agroturism

Maerescu Cristina Maria Candidatură CV Plan managerial

REZULTATELE ALEGERILOR PENTRU MEMBRII CONSILIILOR DEPARTAMENTELOR 05 octombrie 2015

Nr.crt.

Numele si prenumele

Funcţia didactică

Departamentul

Proces verbal

1.1.

Bandici Gheorghe-Emil

Prof.univ.dr.ing. -director departament

Agricultură, Horticultură

Proces verbal

1.2.

Vîdican luliana-Teodora

Şef lucr.dr.ing.

Agricultură, Horticultură

 

1.3.

Donca Gheorghe

Şef lucr.dr.ing.

Agricultură, Horticultură

 

2.1.

Domuţa Cornel

Prof.univ.dr.ing. -director departament

Ingineria mediului

Proces verbal

2.2.

Costea Monica

Şef lucr.dr.ing.

Ingineria mediului

 

2.3.

Jude Eugen-Traian

Şef lucr.dr.ing.

Ingineria mediului

 

3.1.

Timar Adrian-Vasile

Şef lucr.dr.ing. -director departament

Ingineria produselor alimentare

Proces verbal

3.2.

Purcărea Cornelia

Conf.univ.dr.ing.

Ingineria produselor alimentare

 

3.3.

Morna Anamaria-Aurelia

Şef lucr.dr.ing.

Ingineria produselor alimentare

 

4.1.

Vlad loan

Prof.univ.dr.ing. -director departament

Silvicultură şi Inginerie forestieră

Proces verbal

4.2.

Cheregi Gabriel-Remus

Conf.univ.dr.ing.

Silvicultură şi Inginerie forestieră

 

4.3.

Bartha Szilard

Şef lucr.dr.ing.

Silvicultură şi Inginerie forestieră

 

5.1.

Maerescu Cristina-Maria

Conf.univ.dr.ing. -director departament

Zootehnie şi Agroturism

Proces verbal

5.2.

Marele Daniela-Camelia

Şef lucr.dr.

Zootehnie şi Agroturism

 

5.3.

Dodu Monica-Angelica

Şef lucr.dr.

Zootehnie şi Agroturism